Nasze kliniki:
Bonarka City Center - Tel.: +48 (12) 298 68 96
Dobrego Pasterza - Tel.: +48 (12) 418 20 30

Piękne piersi bez skalpela

Na początku poprawa jędrności biustu wiązała się z z zabiegiem operacyjnym. Miało to bardzo dużo słabych stron. Kłopotliwy był dla przykładu dłuższy okres rekonwalescencji. Teraz możliwa jest poprawa kształtu biustu bez operacji. Wielkość piersi skoryguje zabieg AQUAFILLING BODYLINE. Jest on całkiem bezinwazyjny i nie wiąże się z jakimkolwiek okresem rekonwalescencji.

Dlaczego warto zdecydować się na powiększanie piersi AQUAFILLING BODYLINE?

Metoda AQUAFILLING BODYLINE ma wiele zalet i jest mniej wymagająca od implantów chirurgicznych. Okres rekonwalescencji po zabiegu zabiera tylko dobę. Następnie można bez problemu wrócić do codziennej aktywności ciesząc się odmienionym rozmiarem piersi. Pełen rezultat jest zauważalny po 2 tygodniach od zabiegu AQUAFILLING BODYLINE. Metoda jest całkowicie bezinwazyjna. Po zabiegu poprawiony biust ma wymarzony kształt, a ryzyko powikłań jest zminimalizowane. Efekt jest długotrwały. Zabieg trwa mniej więcej niepełne dwie godziny. Preparat nie jest wyczuwalny. Nie spostrzeżemy także zarysu okolic, w które był zaaplikowany.

Przebieg zabiegu AQUAFILLING BODYLINE

AQUAFILLING BODYLINE to najlepszy preparat do modelowania piersi. Za jego pomocą możemy ulepszyć jędrność oraz zmienić wielkość biustu. AQUAFILLING BODYLINE ma żelową konsystencję. W jego skład wchodzą tylko dwie substancje - sól fizjologiczna i poliamid. Podaje się go w odpowiedniej ilości w wybranym miejscu. Ryzyko wszelkich powikłań jest całkowicie zminimalizowane. Zabieg poprzedzony jest miejscowym znieczuleniem. Leki znieczulające dodać można też do preparatu AQUAFILLING BODYLINE, dbając o komfort pacjenta. Koszt zabiegu w krakowskiej Vesunie zależy od ilości aplikowanego preparatu.

Zabieg AQUAFILLING BODYLINE - zalecenia po zabiegu

Okres rekonwalescencji po niechirurgicznym powiększaniu piersi wynosi 24 godziny. Powinno się jednakże pamiętać o kilku rzeczach. Około czterech dni od wykonanego zabiegu nie powinniśmy myć biustu pod prysznicem. Przez 4 tygodnie poleca się noszenie modelujący stanik. Zaleca się również wystrzeganie się aktywności, angażujących biust. Należy się także powstrzymać od opalania w solarium oraz sauny. Po powiększeniu piersi powinniśmy spać na wznak.

Przeciwwskazania

AQUAFILLING BODYLINE - zabieg wykonywany w krakowskiej klinice Vesuna jest omawiany z wykwalifikowanym specjalistą. Informuje on pacjenta o poszczególnych etapach zabiegu, a także o występujących ograniczeniach. Przyczynami, dla których nie powinniśmy się decydować na tę metodę są na przykład problemy z krzepliwością krwi, stany zapalne występujące w obrębie piersi, choroby nowotworowe jak również w trakcie okresu.

Chcesz dowiedzieć się więcej o naszych zabiegach?

Skontaktuj się z nami