Nasze kliniki:
Bonarka City Center - Tel.: +48 (12) 298 68 96
Dobrego Pasterza - Tel.: +48 (12) 418 20 30

Skuteczne sposoby na pozbycie się cellulitu

Zlikwidowanie cellulitu i wymodelowanie sylwetki jest możliwe dzięki wykorzystaniu Lipomassage ENDERMOLOGIE oraz TriLipo MAXIMUS MED. Są to nowoczesne, bezpieczne zabiegi pozbywania się cellulitu oraz wyszczuplania sylwetki, które charakteryzują się nieinwazyjnym działaniem. Systemy te posiadają certyfikat FDA.

Jak działa SYSTEM TriLipo MAXIMUS MED?

TriLipo MAXIMUS MED to jeden z nowocześniejszych zabiegów na rynku. Sprzęt wykorzystywany przy tym zabiegu działa na mięśnie, tkankę tłuszczową, skórę właściwą oraz naskórek. TriLipo działa trójfazowo. Energia pomaga wydostać tłuszcz z komórek. Otrzymana temperatura polepsza przemianę materii. Maszyna wywołuje ciśnienie, prowadzące do eliminacji tłuszczu. Taki efekt "ściskania" prowadzi do drenażu płynnego tłuszczu do przestrzeni zewnątrzkomórkowych. Zwiększa się detoksykacja i dotlenienie komórek. Trzecim krokiem jest ujędrnianie, które potwierdza końcowy efekt. Przeprowadzenie zabiegu trwa zazwyczaj godzinę. Dla lepszego efektu, zaleca się przeprowadzenie zabiegu sześciokrotnie. Po wykonaniu zabiegu pacjent jest w stanie wrócić do swoich obowiązków.

Działanie endermologii

Tego typu zabieg to potwierdzona skuteczność działania. Efektywność w redukcji cellulitu, ujędrnianiu skóry oraz wyszczuplaniu zapewnia praca podciśnienia i obracających się rolek. W Vesunie w Krakowie zabieg trwa na ogół niecałą godzinę. Zaleca się zastosowanie pakietu 10-15 zabiegów. Początkowo poleca się powtarzać go co kilka dni.

TriLipo MAXIMUS MED iLPG ENDERMOLOGIE - efekty wyszczuplania

Zabiegi TriLipo MAXIMUS MED oraz Lipomassage ENDERMOLOGIE usuwają tkankę tłuszczową i modelują sylwetkę. Efekty, które przynoszą są zadowalające oraz długotrwałe. Zabiegi są całkowicie nieinwazyjne. Nie potrzeba jakiegokolwiek znieczulenia. Dzięki TriLipo MAXIMUS MED i endermologii skóra jest ujędrniona. Obie metody gwarantują leczenie skóry luźnej. Wyszczuplają, gwarantują detoksykację tkanek oraz redukowanie każdego rodzaju cellulitu. Powodują także zagęszczenie mięśni.

Czy zabieg jest dla każdego?

Zabiegi te sprawdzają się na obszarach, które pragniemy wyszczuplić. Istnieją również niestety ograniczenia do przeprowadzenia zabiegu. Są nimi: choroby nowotworowe, nadciśnienie, epilepsja, żylaki kończyn dolnych, opryszczka na ustach, posiadanie rozrusznika serca, różne zmiany skórne, obecność implantów w okolicy poddawanej zabiegowi, ciąża, karmienie piersią, początek menstruacji.

Polecane zabiegi wykonuje się w Vesunie w Krakowie. Cena zabiegu to 500 złotych. Seria 4 zabiegów kosztuje 1619 złotych, a 6 ma cenę 2159 złotych.

Chcesz dowiedzieć się więcej o naszych zabiegach?

Skontaktuj się z nami